Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körömvirágkrémmel kenhetem a...

Körömvirágkrémmel kenhetem a 7 hetes babámat? Füle mögött, hajlatokban száraz, piros. Sima dm-es. Olajjal nem szererném.

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én pedig pont az olajat ajánlanám vagy még a sudocremet.az nagyon jó ha piros és a szárazságra is jó én azzal szoktam.dörzsöld jól be.
2011. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
babaolaj
2011. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sudocream a legjobb, a koromvirag eros neki
2011. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olajjal nem merem. tőlem örökölte az ekcémás száraz bőrt, és engem mindenféle olaj kiüt. a sudokrém nem szárít?
2011. nov. 15. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem babaolaj sem babatestápoló, semmi nem használt! A sudocrem meg egyenesen szárít, úgyhogy felejtsd el.

Nekünk is csak a körömvirág krém vált be, de arra figyelj, hogy jó minőségű legyen! Nézd meg az összetevőket, kőolaj meg alkohol meg ilyenek ne legyenek benne. Én bioboltban veszem, gyógyszerkönyvi minőségű körömvirágot.

Az én lánykámnak az arca és a homloka piros, ekcémás, vékonyan bekenem a körömvirággal és 1-2 nap alatt elmúlik

2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a hajlatokat mandulaolajjal kentem.A védőnőm javasolta.
2011. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!