Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposan normális ha még...

14 hónaposan normális ha még gyakran egy keveset bukik a kislányom ivás után?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
14 hónaposan azért elég furcsa. Régen is ennyit bukott?
2011. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szilárdat eszik a baba akkor is bukik, vagy csak az iszinél? Ne ijedj meg, de azért kérdezd meg a dokitokat, hogy nem lehet-e refluxos. Jobb minél előbb utána járni, márcsak, hogy te is megnyugodj, hogy természetes-e vagy orvosolni kell-e.
2011. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kifejezetten refluxos babáknak való tápszert kapott régebben ,egy éves koráig.


MIlyen következményei lehetnek a refluxnak?


Többször volt középfülgyulladása(fel is szúrták 2x mindkét fülét),akkor már felmerült,hogy a refluxnak köze van a dologhoz.

2011. nov. 16. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom a refluxot mikorra növik ki a babák, de 13 hónaposom mostanában azt csinálja, hogy ha iszik akkor az utolsó kortyot benntartja, majd szép lassan kiengedi a pulóverre kabátra, ami van rajta. jó játéknak tartja. lehet, hogy csak erről van szó.
2011. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó sajnos,mert ivás után az ölemben tartom és látom ahogy visszajön neki.
2011. nov. 16. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnapi 23.59 -es vagyok. Kicsit utána olvastam itt a neten a baba refluxnak és tényleg összefügghet a középfülgyulladásotokkal, mivel a garat a fülkürt révén összeköttetésben áll a középfüllel. Én a helyedben azért kivizsgáltatnám mindenképp, ha kiderül hogy nem refluxos, legalább megnyugszol.

Az én nagyobbik babám is AR-es tápszert kapott, és az orr-fül gégészünk javasolta, hogy csináljanak egy röngtent róla, miközben én teával itattam, amibe tettek egy folyadékot, ami látszik a röntgenen (nem jut eszembe milyen folyadéknak hívják) és szerencsére kiderült, hogy nincs neki.

2011. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előbbi vagyok még, én tudom, mit jelent ezen parázni, megértelek, vizsgáltasd ki, addig úgysem nyugszol meg!

Írj, hogy mi lett!! Üdv

2011. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!