Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora összeget szántok a...

Mekkora összeget szántok a babátok/kisgyermeketek ajándékaira idén karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kor és kb. összeg?
2011. nov. 16. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én pont ma számoltam össze,hogy a kétévesemnek 39000ft ára ajándékot vásároltam.Ez lesz szétosztva közöttünk ,nagyszülök és a hugomék között.Én szoktam mindenki nevében megvenni és ki mennyit szán az ajándékokra annyit ad bele.
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az 5 éves kb 15ezer, 2 éves max 6 ezer, újszülött egy jelképes csörgőt..
2011. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

6.5 hónapos lesz addigra, 10.000Ft-ot költünk mi, 5000Ft-ot a dédi. Mama is kb 5000Ft-ot, másik nagyszülőkről nem tudok érdemben nyilatkozni, de szerintem egy 5000Ft-ot adnak neki, mert névnapjára is annyit kapott.

Szóval olyan 25000Ft körül.

2011. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

6 hónapos lesz:

mókakockák

tanuló kulcsok

adamo hinta

mei-tai-hoz hordozó takaró


A rokonokat nem tudom, mert nem kérdeztem természetesen.

2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves. Akciósan sikerült vennem egy markolót, amit kinézett magának. 5500 helyett 3100 volt. Ez mellé kap egy golyóvezetőt, ami 1800 Ft. A mamáéktól egy tűzoltó autót kap, ami 7000-8000 Ft volt. A többiektől nem tudom. De én azon a véleményen vagyok, hogy nem az összeg a fontos, hanem az, hogy szeresse azt a valamit.
2011. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A 4 éves nagylány olyan 15-20e Ft értékben fog kapni ajándékot. A kicsi 1 éves egyelőre kapott egy Dóra babát a brendonból amit pontokért vettem így az 300Ft volt :) még 1-2 apróságot kap mellé.


Egyet értek az utolsóval nem az összeg a fontos, hanem, hogy örüljön neki :) Persze nagyobb gyereknél ez könnyebb :)

2011. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon szerény lesz a karácsony, szégyenlem is leírni. Nekünk tüzifát kell vennünk ami 50-55ezer Ft lesz dec. elején. most vettünk okt. elején legutóbb. Így karácsonyra nem igazán jut. Börzén vettem 15 hónaposomnak két fa kirakót. az egyik állathangot ad ki ha visszateszi a kirakót a helyére. és vettem egy picike távirányítós kisautót. csak egy gombot kell megnyomnia :) mindez a 3 játék 1000Ft volt. ha a férjem kap valami plusz pénzt, azaz utalványt akkor kap még valamit de ennyi. mindene megvan ami tőlünk telik, és sosem voltunk olyan család hogy több ezreket költöttünk volna (bár volt hogy megtehettük) ajándékra. sajnos most sok pénzt elvitt a kicsi gyógykezeltetése.


a lényeg hogy velünk lesz, együtt a család és hogy lassan elfeledhetjük a megpróbáltatásokat.

2011. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi kb 5-6 ezer ft-ot.A kisfiamat nem nagyon érdeklik a játékok.Veszünk neki egy nagy buszt,mert azt szereti.A másik kedvenc a vonat.Párom asztalos, így ő annyit csinál,amennyit tud.A nagyszülőktől nem tudom mit kap.De szerintem,amúgy sem az érték számít,mert 1,5 évesen úgyse tudja,hogy miért kapja.Sokszor a csomagolással játszik,pedig benne van a lényeg.
2011. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pont Szentestén lesz fél éves a kislányunk. Több apróságot fog kapni, kinéztük katalógusból. Pl. csörgő, rágókák, partedli, Sütifogó kincsesbödön lesz a legnagyobb ajándék, valamint egy-egy ruhadarab, és egy takaró kell neki. Ezt a család szedi össze, attól függ, ki-melyiket tudja bevállalni! :) Szerintem ez összesen lesz 15e FT! Viszont a házat nagyon feldíszítem,alig várom,h meglássa a fát,ahogy fénypompában úszik,villog, neki még ez lesz a legnagyobb élmény!!!! :)))
2011. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9.vagyok...."Sütifaló" bocsi! :)
2011. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!