Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák! Ti kiviszit...

Budapesti anyukák! Ti kiviszitek ma a babáitokat sétálni, játszani? Ha igen, mennyi időre? A szmog mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem budapesti vagyok, de én tuti nem vinném ki, főleg, hogy megint mindenhol nyomják a szmogriadót... Esetleg akkor vinném ki, ha kevésbé forgalmas helyen laknánk.
2011. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én kertvárosi részén lakok Budapesten, de nem viszem ki a 2 éves lányomat még az udvarra sem. Nem kockáztatok.
2011. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én kiviszem őket, bár nem kifejezetten sétálni. Az 5 hónapos lányommal megyek a 2 éves fiamért a bölcsibe. Illetve ma elviszem őket a Kölyök Öbölbe egy foglalkozásra, így ott be kell majd sétálnunk a Dunaparton.

Őszintén szólva én nem hiszem, hogy bajuk lenne tőle, de ki tudja.

2011. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem viszem ki a 2 évesemet, az elkövetkező pár napban végig járjuk a családot, hogy mégse itthon üljünk :)
2011. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szmog és a hideg együtt nekünk már túl sok. Inkább játszóházba megyünk, ha már nagyon nem bírok a fiammal.
2011. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az oviba nem vitték ki a gyerekeket,de én 1 órát lementem a kicsivel.Ezen én is gondolkodom napok óta,de ha belegondolunk akkor mindenki szellőztet vagy nem?Ilyenkor ezek szerint nem is szellőztetünk hanem beengedjük a szmogot és abban vagyunk egész nap.
2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy aki azt írja, hogy nem viszi ki őket, hanem játszóházba/vendégségbe megy, az is kiviszi őket. Nem?! Vagy zárt folyosó vezet a játszóházba/vendégségbe?


Az már csak technikai részlet szerintem, hogy a séta célja, hogy eljuss valahova v. csak levegőztetés. A szmog szempontjából tök mindegy.

2011. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

14:14:


"Csak mellékesen jegyzem meg, hogy aki azt írja, hogy nem viszi ki őket, hanem játszóházba/vendégségbe megy, az is kiviszi őket. Nem?! Vagy zárt folyosó vezet a játszóházba/vendégségbe?"


Nem, nincsen folyosó a játszóig, viszont ilyenkor összeszervezzük a környékbeli kisgyerekesekkel az eljutást, autóval megyünk, több család is egyszerre, ugyanazzal a kocsival. Így csak addig vagyunk a levegőn, amíg ki-, meg beszállunk a kocsiba.


Ma sajnos gyalog mentünk az óvodába. Ez itt Pest kertvárosi része, mégis olyan füsthegyen kellett átjutnunk, hogy azt hittük, megfulladunk. Nem is főleg kipufogófüst, sokkal inkább a kazánfűtés miatti füst az, ami itt nálunk gondot okoz. Amióta ilyen rossz a gazdasági helyzet, mindenki vegyestüzel, meg is látszik a levegőn. :(

2011. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szintén autóval járjuk végig a családot...

amúgy szerintem nem mindegy, hogy ilyenkor sétálni megy le az ember lánya a kicsijével vagy van elintéznivalója amit gyorsan megjárnak. vagy épp beülnek a kocsiba és mennek valahova..

2011. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha-ha, legjobb megoldás a szmog ellen: beülni a kocsiba és menni :)
2011. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!