Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek ebben a szmogban...

Ti kiviszitek ebben a szmogban a babát a levegőre?

Figyelt kérdés
Mi egy elég forgalmas út mellett lakunk, így szellőztetni sem szívesen szellőztetek ebben a szmogban. De nem tudom mivel teszek rosszabbat, ha egy hétig ki sem viszem, vagy ha legalább egy fél órára azért kimegyünk minden nap. Természetesen valami parkba mennénk, vagy valahova ahol nincs ekkora forgalom. Szerintetek?

2011. nov. 18. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok kint legutóbb? Ha Bp-en vagy, szerintem nem találsz most olyan helyet ahol jobb a levegő. :-( Mi külső kerületben lakunk, de nem megyünk ma ki.
2011. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi Fehérváron lakunk, de ahogy néztem a szmogtérképet itt most rosszabb a helyzet mint Budapesten :(


Teknap össz-vissz 10 percet voltunk kint, ma meg még semmit. Most négy és fél hónapos, de eddig csak egy olyan nap volt hogy ne sétáltunk volna egy percet sem.

2011. nov. 18. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Bp-iek vagyunk, sétálni nem megyünk ki de a dolgunkat elintézzük. tehát igen, megyünk. pl. bevásárlás, játszóház, ma anyósomékhoz...
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az elfelejtettem írni, hogy 2 hónapos a fiam, ha pici lenne, mint mondjuk a tiéd, itthon maradnánk, megoldanám máshogy
2011. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sétálni nem viszem ki a gyerekeimet. Csak míg bemegyünk a bölcsibe/oviba és hazajövünk.
2011. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos :)
2011. nov. 18. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:

jajj mi van velem ma :S

megint 2. vagyok (vagyis 3.,4. :D)

szóval az enyém 2 ÉVES, és ha 4-5 hónapos lenne akkor maradnánk itthon.

2011. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok :) Hát úgy néz ki mi is maradunk itthon, csak tényleg az a szar, hogy itt a forgalmas út mellett még szellőztetni sem jó :(


Reméljük hamarosan javul az idő, és nem kell még egy hétig ezen agyalni :(

2011. nov. 18. 14:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor te nagyon rendes anyuka vagy, én ennyi idős korában nem vittem minden nap, olyan jól eltöltöttük az időt itthon. :-O


1. voltam

2011. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi külkerületben lakunk, kertvárosban. Én kivittem Őket (egyik 2 éves a másik 9 hónapos lesz). A kicsi most is kint alszik a kertben.

De ha a belvárosban laknék, nem vinném ki.

2011. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!