Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy böfizzen...

Mit csináljak, hogy böfizzen a kislányom szopizás után?

Figyelt kérdés
Szopizás végén mindig elalszik szájában a mellbimbóval és hiába teszem a vállamra, nem böfizik. Később persze fáj a pocija, és sokat pukizik. Egy 4 napos kislány anyukája.
2008. márc. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a válladon van, akkor kicsit "ütögetni" kell a hátát. De csak finoman.
2008. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom is pont ennyi idős volt, és mi is ebben szenvedtünk, amikor egy nagynéném tanácsa nagyon telibetalált. Azt mondta, szopi után (persze ha nem alszik, vagy ha felébred) tegyem hasra. Ekkor már emelgeti a fejét, és hason fekve a gyomrában lévő levegő könnyebben ki tud jönni. Rendszerint 1-2 perc alatt böfi lett belőle. Ettől kezdve nem is próbálkoztam a vállamon böfiztetni, csak így. Nekünk bejött. Sok sikert!
2008. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A puki önmagában nem gond, mert jöjjön ki, aminek ki kell :) Az a gond, ha nem jön ki, mert akkor az feszíti belülről.

Én sose büfiztettem, ha elaludt, és akkor se volt mindig büfi, amikor ébren volt. 4 naposan még nem eszik annyit, hogy jelentős mennyiségű levegőt is benyeljen.

2008. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, most látom, hogy "eolvastam", 4 hónaposra gondoltam. Azért akkor is javaslom a hasra fektetést, ha majd már picit nagyobb lesz és emelgeti a fejét, de én is azt mondom, nem baj, ha elalszik a cicin és ekkor nem böfizik.

2. válaszadó

2008. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is mindig elaludt. Kb egy-másfél órát. aztán felébredt és jött a büfi. De ha ébren maradt, akkor is csak egy óra múlva jött a büfi. Azért a biztonság kedvéért olyankor az oldalára fordítva tettem le aludni. Máskülönben azt a picit is lehet hasra fordítani, csak ne a kiságyba tedd, hanem a karodra, ott nem lesz baja. Aztán ha büfizett, leteheted aludni.
2008. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!