Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálunk 0 fok volt ma kora...

Nálunk 0 fok volt ma kora délután. Kiviszitek ilyen hidegben a babátokat (6hós) és ha igen mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.. jól be van öltöztetve, így voltunk kint ma másfél órát. Egyébként egy órát akartam, csak elaludt a manó és megvártam míg felébred. Kell nekik a levegő. 5 és fél hónapos a kislányunk.
2011. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár az enyém már lassan 8 hós, de ma majdnem 2 órát sétáltunk. A overál volt rajta, alatta meg egy harisnya és egy vékony kisnadrág. Nem fázott, jó nagyot aludt.
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ti délelőtt viszitek ki a babákat?
2011. nov. 21. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kiviszem, még télen is a nagy hidegbe, csak akkor nem túl sokáig. Mindennap van kint 1-2 órát, nagyon jól érzi magát és a friss levegőn kitűnően alszik. Délelőtt idebent pepecselek, délután vagy ebéd után viszem ki rendszeresen.
2011. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, kint aludt órát a teraszon a babakocsiban.
2011. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kivittem/kiviszem a kislányomat.Télen mínuszokban is,jól felöltöztettem/tem.Ha nagyon hideg volt/van akkor max.félórára.Bocsi azért írtam így mert már 20 hónapos,tavaly ilyenkor 7 hónapos volt.
2011. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van, 4 és 1,5 évesek. Mindig ki szoktunk mennyi, kivéve ha esik az eső. Emlékszem 2 éve volt vagy - 15 fok és akkor voltam 8 hónapos terhes. Mindenki hülyének nézett, de szerintem akkor is kell a friss levegő a gyerekeknek.

A kicsit még könnyű, mert fekszik, jól beöltözteted, overál, takaró, lábzsák. Nem fázik. Nálunk már nehezebb, mert a fiam a babakocsiról azonnal ledobálja a takarót, aztán meg fázik. Úgyhogy inkább gyalog megyünk mindenhova. Így egy kicsit tovább tart, de legalább nem fázik.

2011. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam most 1 eves es 8 honapos kora ota minden delben es amig aludt d.u is kint altatam el. Most is kint alszik es kegyetlenul fujja szel meg hideg van de jol be van oltozve meg zsakban van es meg egy paplant is szoktam ra tenni igy alszik 3-4 orat.
2011. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!