Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panadolt mennyi ideig adhatok...

Panadolt mennyi ideig adhatok a babának egyfolytába?

Figyelt kérdés
4 és fél hos babámnak nö a foga.Sokszor a Dologel,és a Dentinox sem segít,ilyenkor jön a Panadol.A héten már kétszer adtam neki.Mennyi ideig adhatom ha szünet nélkül lenne rá szükség?
2008. márc. 22. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


3 napig a paracetamol tartalma miatt. Nekünk a lázra vált be nagyon, és azt mondta a dokinéni, hogy lehet váltogatni a nurofennel, ha nem vinné le a lázat, rá egy órára már adhatom neki a másikat, persze azt sem tovább, mint három nap.

Nekem 16 hós a fiam, és most küzdünk a rágófogakkal, ez a legkegyetlenebb eddig. Úgy tűnik viszont, hogy a homeopátia bevált, chaomilla vulgaris 15 ch-t adok neki egy nap kétszer háromszor 5 golyót feloldva pici vízben, és használ!

Ajánlom, mert ez nem gyógyszer, nincsen megkötés hogy meddig adhatod, nincsen mellékhatás, és olcsó is. Szóval én esküszök rá, pedig nem hittem benne :)


Kevés sírós napot és éjjelt!

2008. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!