Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is időnként összezavarodik...

Más is időnként összezavarodik, vagy enged a babájának, ha nagyon fáradt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mostanában egyre gyakrabban fordul elő velem,hogy nem vagyok következetes,10 hónapos lányommal.Tudom hogy nem helyes,csak sokszor sajnos fáradt vagyok,elfogy a türelem,és hogy ne legyen hiszti,van hogy engedek,persze ami nem veszélyes rá nézve.Pl távirányító elérhetősége,vagy el akarok tőle venni valamit,és csak az kell neki,ilyenekre gondolok.
2009. máj. 13. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkivel elofordul, hogy nem 100%-ban kovetkezetesen neveli a gyereket. NEha en is engedek a kisfiamnak, mert mar faraszto nagyon, hogy allandoan ra kell szolnom, figyelmeztetni, hogy ezt nem szabad, vagy azt nem szabad es mindennek ellenere csak azert is rosszalkodik. Szerintem a lenyeg, hogy azert a kovetkezetesseg hosszutavon meglegyen, de ha neha engedsz neki, az nem gond. Nalunk Apa a szigorubb ilyen teren, szoval neha szolnom kell Apanak es o egyertelmuen leallitja a rosszalkodo gyerkocot. Nekem nem mindig megy sajna.
2009. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!