Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Alvás probléma! Mitől lehet az, hogy 4,5hónapos baba éjjel mindig ugyan abban az időpontban ébred és utána csak úgy alszik vissza ha felveszem miután leraktam eltelik 5-10perc megint, van mikor félóra vagy óra és megint. Mitől lehet ez?

2011. nov. 30. 07:31  Privát üzenet  

A válaszok
Mert ezt szokta meg.Ne vedd fel,akkor sem ,ha sír egy kicsit. Akkor átáll az éjszakai alvásra.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2011. nov. 30. 07:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De napközben is elég rossz alvó csak 30percet alszik.

# 2/5Időpont 2011. nov. 30. 08:27 Privát üzenet

Nekem születèse òta alig aludt. Doki szerint vannak kis alvàsigènyû babàk :((( Mindent kipròbàltunk: àgyat màshova, magam mellè vettem, hidegebb szoba, anyatejes baba (kicsi teàval kínàltam hàtha szomjas, cumi stb.)

Vègkimerültsègben èjjeli 8-10-12-szeri megèbredès (mindig 00:16volt az elsô) vettem Sedatif PC homeòt. Egy teljes dobozzal beszedett, megkezdtük a köv. is majd fokozatosan leálltunk. Azòta max 1-szer èbred!!! Bànom hogy nem pròbàltam ki elôbb!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2011. nov. 30. 08:39 Privát üzenet
Ha akarod a Sedatif-et alkalmazni vagy van bàrmi kèrdèsed amiben az èn tapasztalatomra vagy kivàncsi, nyugodtan írj privit feleslegesen nem írok többet a homeòròl hàtha te nem is akarod ezt az alternatívàt.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2011. nov. 30. 08:41 Privát üzenet

ennyi idősen az én lányom is azt csinálta,anniy különbséggel,hogy a cumit kellett neki visszadni.

Nálunk a javulást a külön szoba hozta meg. Nagyon zavarta őt a tv, és gondolom mi is:)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2011. nov. 30. 11:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 hónapos baba alvás probléma?
Probléma, ha a baba mozgásfejlődésében kimarad a forgás és a kúszás is?
Baba kaki probléma!?
Akiknél nem szenvedett a baba az első fogak kibújásakor, ott később sem volt probléma?
Egy olyan problémám lenne, hogy a barátnőméknél jön a baba és egy többfunkciós babakocsi kellene nekik! A probléma, hogy panelben laknak és a lift 90 cm hosszú és amit eddig...
Nevelési probléma, ha egy baba anyás, vagy nem szeret egyedül lenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!