Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy megegye az AR...

Mit tegyek hogy megegye az AR tápszert? 3 hós, és bukós a kislányom, orvos írt fel Milupa Milumil AR-t, azelőtt a sima Milumil 1-est ettük. Egyszerűen annyira sűrű az AR, hogy 1 óráig eszi sem tudja kiszívni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja adom neki, de hiába az Aventos 2-es cumi meg a MAM 2-es alig eszik valamennyit. Én ha megszívom úgy érzem hogy jön pedig rendesen, de neki ezekszerint mégsem. Kompatibilisből meg nem tudja, ömlik a szájából az egész:( Szerintetek mivel ennyire sűrű ez a tápszer mi lenne ha vegyesen adnám a sima milumillal? PL: 120 mili vízhez 2 adagolókanál AR , 2 adagolókanál sima. Akkor nem lenne ilyen sűrű könnyebben szívná? Ja és kakilni sem tud azóta megfogta a hasát. Mit tanácsoltok?
2011. nov. 30. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kivágtam a cumit egy picit, hogy a lyuk szélesebb legyen. Vehetsz 3-as cumit is, azon sem fog kijönni, ha sűrű.


Mi amúgy a Milumil Peptihez Nutriton sűrítőt kaptunk, és azt úgy kevertem be, ahogy akartam (persze tájékoztattak mit kell csinálni, de ezzel lehet "játszani" a sűrűségét illetően). Ettől volt kaki is rendesen, és a bukások is lecsökkentek.

2011. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Milimil AR-t én MAM 3-mas cumival adtam annak idején. Akkor olyan 4 hónapos volt a lányom.
2011. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én MAM-os cumisüvegben adtam neki hozzávaló 6+ hónapos cumival. Brendonba vettem egyébként. Abból simán kiszívta a lányom és nem volt gondja vele. Én nem kevertem neki össze a két tápszert.

Nekünk is székrekedéses lett a lányunk, akkor abbakellet hagynunk a tápszert és visszatértünk a sima Milumi 1-es tápszerre. A bukása elmúlt viszont. 3,5 hónaposan hozzátápláltam tízóraira és uzsonnára a székrekedése miatt.

2011. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb lyukú cumi kell. Az avent 2es semmit nem ér, hiszen hiába van rajta 2 lyuk, ha mindkettő kicsi! A Mam 3mas már jó ezekhez.

Ha fogja a hasát, akkos irass másik AR-eset! Fiamnál a Nutriton sűritő jött be, ezt kevertem sima HA-s tápszerhez, mert ő az AR-es tápszereket is visszabukta.


Van Humana Babyfit Banános (ez elég folyékony...)

Van Babe HA/AR is, általában ez sokaknak bejön, a fiam ezt is visszabukta.

2011. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!