Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 16 évesen...

Normális hogy 16 évesen szeretnék gyereket?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje gondolkozok a gyereknevelésen, mert szeretnék anya lenni..., nem tudom mért van ez. tudom még nem kéne, nagyon fiatal vagyok! még egyszer sem volt semmilyen aktusom..! köszi mindenkinek :)
2011. dec. 8. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen korai még.
2011. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Normális, hogy szeretnél gyereket 16 évesen, az lenne a nem normális, ha szülnél is.
2011. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze, csak még nem kell megvalósítani :) Egyelőre...:)
2011. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy szeretnél az oké de még ne valosítsd meg.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják, hogy anyasági ösztön

egy idő után elmúlik majd

2011. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wincho válasza:

Korai még babát vállalni,pláne egy ilyen világban,országban. Ha babát szeretnél,el tudnád látni, pároddal együtt is? Még akkor sem kellene,fiatal vagy, 16 évesen az iskolának kellene első helyen állnia. Persze, szülők besegíthetnek, de eleve magadnak szülsz,és nem nekik.

Egy gyerek,mondjuk ki, sokba kerül. Pelenka,gyógyszer, ruha, pelenkázó,babakocsi, baba ágy stb.

Ahogy előttem is írták,normális, de ne valósítsd meg még pár évig :)

2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pénz, amibe egy baba kerül, az csak egy dolog. Ugyanilyen fontos az is, hogy 16 évesen szinte még te is gyerek vagy, és elég nagy "terhet" vennél a nyakadba egy babával. Sok lemondással jár a szülői feladat. Neked még inkább szórakozni, élni, bulini, világot látni kell. Egy gyerekkel az oldaladon ez már nehezen megy. És ráadásul neki is harmóniában kell felnőnie... Szóval tök jó, hogy így gondolod, visszagondolva én is megfogalmaztam magamban még gyerekfejjel, hogy anyuka szeretnék majd lenni, de én vártam vele 25 éves koromig.
2011. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy gondolsz rá teljesen normális, de tényleg nagyon fiatal vagy még. Még nincs sem pénzed a gyerek felneveléséhez, és még később meggondolnád magad úgyis, mert ha megszületik egy gyerek, akkor onnantól kezdve ő kell, hogy a legfontosabb legyen az életedben. Tehát a barátoknak és a buliknak háttérbe kell szorulniuk!
2011. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves kérdező. Az én anyukám engem 18 évesen szült, Még nem élte ki magát. Nem is foglalkozott velünk soha úgy ahogy egy gyermek megérdemli. Én 23 éves vagyok, 17 éves koromtól buliztam, de úgy hogy minden egyes nap, és tudom hogy kiéltem magam. És pont ezért a 7 hónapos kislányommal is minden egyes percet örömmel tudok megélni. Járunk babaúszásra, és mindent együtt csinálunk. Soha egy percet nem hagynék ki az életéből. És ez csak azért van mert már nem foglalkoztat a buli, meg a haverok.
2011. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!