Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj van? A fiam 6 hónapos...

Baj van? A fiam 6 hónapos lesz a hónapban. De nem forog. Meg sem mozdul. Játszik, vidám, boldog, énekel, gagyog trillázil. Mindetn csinál, de nem fordul. Eddig nem aggódtam, de most már a védőnő is elkezdte a fejét csóválni.

Figyelt kérdés
Neki sem nagyon tetszik, bár nem mondott még semmit, csak annyit, hogy nyugalom, nincs még 6 hónapos. De most már annyi!
2011. dec. 10. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Az én kislányom 8 hónaposan kezdett el forogni. Most 15 hós és minden ok
2011. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Szőnyegre tegyél meleg takarót, pár játékot és a babádat hasra. Ha elkezd sírni, akkor is hagyd még vagy 5 percig ott.
2011. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hason van sokszor. Mondjuk dokst bukik, így módjával..de a körülményekhez kpest sokszor van hason. De hiába segítek neki, ösztönzöm a fordulásra, egyáltalán nem mutat hajlandóságot rá.
2011. dec. 10. 14:48
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha mentek státuszra akkor úgyis megbeszélitek, hogy mi legyen. Lányomat beutalták fejlődésneurológiára mert nem nyúlt a játékokért 4.5 hónaposan. Amint időpontot foglaltam, már nyúlt is a játékokért...

Természetesen azért elmentünk, de semmilyen tornát nem kell csinálnia, minden rendben van, csak kicsit puha a karizma.

2011. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

14:45

Nem aggódtál? Én meghalok az aggodalomtól, sok vele egykorú van körölöttünk, és már mind forog...sőt négykézlábaznak, az enyém meg meg sem mozdiul. Frusztrál is ahogy az anyukák egymásra licitálva újságolják kinek milyen ügyes a gyereke:-(

2011. dec. 10. 14:49
 6/24 A kérdező kommentje:
dokst=sokat..nem tudom, hogy sikerült ezt így elírnom:-)))
2011. dec. 10. 14:50
 7/24 anonim ***** válasza:
Amúgy próbálja a lábával lökni magát? Popóját rakja jobbra vagy balra amikor hason van?
2011. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
De igen, aggódtam! Nálunk a védőnő nem foglalkozott vele, ő nem látta ezt nagy bajnak. A nagyokos anyukákkal meg nem kell foglalkozni. Lehet, hogy a 3 hónaposan forgó gyereke lesz a legkukább gyerek az iskolában.
2011. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
szia!én is ugyanígy vagyok a kisfiammal,kiegyensúlyozott baba,mosolyog,visít,játszik,de nem forog.25-én lesz 6hónapos.én is aggódom már,csak oldaláig fordul,jobbra,balra,de ennyi.én is szóltam a védőnőnek,azt mondta h lehet h a súlya is nehezíti,nem birja magát,8és fél kiló,és még ne aggódjak,tegyem sokat hasra.
2011. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ismerek egy anyukát akinek 6 hónaposan felállt a fia (emellett ül és mászik is)! Hát kivagyok teljesen, mert 5 hónapos a lányom és hiába tudom, hogy ilyet nem kell tudnia, de csak böki a csőrömet.
2011. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!