Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy 3 hónapos...

Elképzelhető, hogy 3 hónapos kisfiamnak kötőhártya gyulladása van? Váladékozik, kissé be is van pirosodva a bal szemecskéje! Kamillás borogatás jó rá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg anyatejet cseppenteni bele! Ez nem vicc! Az én lányomnak teljesen rendbe hozta a váladékozó szemét! Minden szoptatásnál csöppents bele 1-2 cseppet!
2011. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

A kamillát újabban nem ajánlják, mert lassan ez is allergén lesz. :(

Az anyatej is szuper, de tiszta meleg vízzel is borogathatod. Csak arra figyelj, hogy 1 vatta - 1 törlés. És a másik szemébe ne menjen.

2011. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:
Egyébként ha tényleg kötőhártya és otthon nem fog javulni, akkor szemcseppet adnak rá.
2011. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam!Köszönöm!Annak idején alkalmaztam a fiamnál az anyatejes "szemcseppet".De most valamiért elbizonytalanodtam.(14 évvel ezelőtt volt).Hát tényleg aranyat bér az anyatej.Nagyon köszönöm a válaszokat.Kellemes ünnepeket kívánva.
2011. dec. 12. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!