Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vágjak a babám hajának a...

Vágjak a babám hajának a végéből vagy sem? Kislányom 9 hónapos múlt és elég vékony haja van. Van aki azt mondja, ha vágva van, akkor megerősödik. De mások szerint ez nem befolyásolja.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ártani nem fog neki :)
2011. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Nem befolyásolja. Ha csak azért akarod hogy megerősödjön akkor ne!

Nem tudjuk hogy fiú e a baba vagy lány. mert ha lány és ha nincs kikopva hátul ahogy sokszor a kisbabáknál ki szokott kopni akkor semmiképpen se vágj mert nyilván majd szép hosszú hajat szeretne. Ha kisfiú akkor időnként lehet belőle vágni hogy rendes kisfiús frizurája legyen.

Ha ki van kopva mindegy milyen nemű akkor időnként nyird meg amig meg nem erősödik és rendesen nem nől. Attól ugyan nem erősödik de jobbat mutat.:)

2011. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ja bocsi most olvasom jobban hogy lány. Ne haragudj! Előző vagyok.
2011. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem fog megerősödni.
2011. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A haj egy nem élő dolog. Semmivel sem erősödik meg azzal, hogy levágod.
2011. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog megerősödni a vágástól. Az hogy milyen minőségű és mennyi hajunk van genetikailag hozott dolog.
2011. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem fog a vágástól megerősüdni,de mivel még baba az életkor előrehaladtávál sűrűsödik és erősüdik a haj.
2011. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fodrász ismerősöm szerint csak akkor erősödik meg a haj a vágástól, ha teljesen, 0-ra le van nyírva! Na de ez egy kislánynál...

Saját tapasztalat, hogy a lányom haja 1-másfél évesen kezdett beindulni, addig semmilyen haja volt. Utána viszont mindenki megcsodálta a hatalmas, dús loknikat!:)

2011. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vágj a hajából, mert akkor ápoltabban fog kinézni.

Gondolom, te is jársz fodrászhoz...

2011. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már, az én lányom 2 éves, még soha nem vágtuk le a haját, mégsem néz ki ápolatlanul.

Egyébként én is azt hallottam, hogy nem számít, vágva van-e.

2011. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!