Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jol evo 19 honapos baba miert...

Jol evo 19 honapos baba miert szekrekedos? Bovebben.

Figyelt kérdés
rendesen eszik,iszik. nasit mar regota nem kap. keksz.piskota lyesmi. amit adokmnekimazt eszi. vegre. :) elotte persze problema volt az evessel is. amikor szeklet problemank volt, kupoztam, szaraz es kemeny volt neki. az orvos nem adott semmi lagyitot,azt mondta az evessel hozzom majd rendbe. hat valamiert megse. nem ertem. tanacsok,tippek. reggeli es vacsi tejcsi. napkozben leves- fozelek- porkoltek. minden amit fozok megeszi. gyumolccsel bajban vagyunk,csak almat,de azt is az en szambol. joghurt ritkan. inni rostos narancs le, gyumi tea. most 2 napja nem kakilt. ma mar kakilna,de nem jon neki. ujra kupozzam meg? azt sem szeretnem,h megszokja az allando segitseget. :(
2011. dec. 14. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Laevolac, nem vényköteles. Lehet táplálékallergia is.
2011. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
docusate sodium csepp. ezt adom neki pici uccsibe,napi 1szer, 0.5ml.t. de ez semm segit. duphalac szirup is van,az sem jo.
2011. dec. 14. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
ha a kislanyomon semmi nem segit,gondolok a rendes etkezesre,gyumikre,lazitokra,telleg semmi sem segit es szekrekedos,akkor mi tegyek? a bio kajak, uccsik segitenenek neki? nem ertem mitol van ez neki, annyira faj. ma volt a 4.ik nap es kuppal tudtunk csak kakilni es azis szilva nagysagu volt de kijott mind. most akkor....?!? fozeleket csinalok neki amibe van kukorica is anno az meghajtotta. szerintetek mit tegyek? segitsetek!
2011. dec. 15. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mint említettem lehet táplálékallergia is. Vidd gasztroenterológushoz, ha kell magánúton. Lehet pszichés is, azon is úgy tudsz segíteni, hogy lazítasz vmilyen szerrel a székleten, ha sokáig nem fáj egy idő után nem tartja vissza. Nehezen tudom elképzelni, hogy szakszerűen adott Laevolac nem használ, az én kislányom két éven keresztül volt székrekedéses, ha nem kezeltük annyira keményet kakilt, hogy vérzett a feneke, és hetente kb egyszer kakilt. Nála egyébként tejallergia okozta.
2011. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még valami, mivel a Laevolac nem szívódik fel, csak a vizet tartja vissza a belekben-ezzel lazítva a székletet- nyugodtan kaphatja nagyobb adagban is mint az előírt. Nálunk a felnőtt dózis segített-orvosi kontrollal(kísérleteztünk, a beadással, mi este adtuk egy adagban, de van akinél a reggeli bevétel, vagy a kis adagokra osztás hoz sikert). Ismétlem semmi nem szívódik fel belőle, tehát nem adagolhatod túl, nem árthatsz a gyermekednek. Ja nálunk sem hozott sikert semmilyen táplálkozási változtatás, azt észrevettem, hogy a kakaómegvonása kicsit segített de közel sem volt kielégítő a dolog úgy sem. Mi megvontuk a tejet, tejtermékeket, még a kész ételekben sem lehet-nyomokban sem. Kb másfél hét alatt sokat javult. Utána még kellett idő a teljes sikerhez, mivel annyit szenvedett már előtte, hogy félt kakilni. 1.
2011. dec. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mivel kulfoldon tartozkodom,bocsi,h nem irtam, itt nincs laevolac szirup,vagyis nem tudok rola. a tej allaergia viszont nem hulyeseg,a doki 3.25%-os tejet mondott,h azt igya,igy mi azt isszuk mar jo ideje. akkor lehet,h csokkentsem a tejet pl,2%-ra? reggel meg este is igenyli. ma viszont vettem neki ilyen herbar boltba lenmag olajat,es azt teszem majd a szarazabb kajakhoz,pl rizibizi. de irjak,h uccsibe is lehet tenni picit. bizok az oljban,de ha az sem akkor lehet,h a tej lesz az. koszonok mindent. mar nagyon kivagyok ez miatt. :(
2011. dec. 16. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!