Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam legelső fogacskájával...

Kisfiam legelső fogacskájával megharapta a cicimet. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, Bepantennel kentem be. A bimbovédőt nem fogadja el.Esetleg próbáljak más fajtát? Vagy fejjem le és úgy adjam neki cumisüvegből?
2011. dec. 18. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
szólj rá, szigorúan!: nem szabad! ha ismétli, vedd el, fejezd be a szoptatást!Hamar megtanulja.
2011. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sudocrem? Az szinte mindenre jó!
2011. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fájdalmat bírd ki, de ne kenj minden vacakot a melledre. Ha harap, csak az a megoldás, hogy azonnal elveszed tőle a cicit és rászólsz, hogy nem szabad. Pár alkalom után megtanulja és soha többé nem fog harapni. Két gyerekkel már végigcsináltam, megtanulják.
2011. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos baba megérti, ha rászólok, hogy nem szabad?
2011. dec. 19. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Megérti, merthogy a cicit is elveszed tőle. Hidd el, irtó gyorsan megtanulja.
2011. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Többször rászóltam mikor ezt csinálta, az elsőnél csodálkozva nézett, de most úgy tűnik megértette.

Köszönöm a segítséget.

2011. dec. 23. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendeződött a dolog, boldog karácsonyt! :-)
2011. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó neked is boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!