Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól ihatnak...

Mennyi idős kortól ihatnak kulacsból a babák?

Figyelt kérdés

konkrétan ilyenre gondolok:

[link]


2009. máj. 19. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam tud inni ilyesmiből 9 hónapos kora óta, de nem tudom pontosan, hogy ez csak szívószálas. Mert szívószálból még ő se tud inni pedig már 11 hónapos. De ha csak sima luk van rajta az jó:)
2009. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez szívószálas. szóval elég tanácstalan vagyok. eltörte az itatópohár kupakját és jó lenne vmi olyan, ami zárható. ezért gondoltam erre, mert elég sok iszi belefér.
2009. máj. 19. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, de először próbáld meg hogy tud egyáltalán szívószállal inni. Van ilyen 2 decis kisdobozos babainni azon van szívószál is. Ha megy akkor vegyél neki. Az enyém olyan mérges lett, hogy próbálta szívni és nem jött, hogy nem is adtam neki többet olyat. Én sima janas kisüvegből adok neki vizet, ha meg már használtabb veszek neki másikat. 100 Ft és még víz is van benne, nagyon szereti:)
2009. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 éves. a janából iszik már ő is. végülis az is jó megoldás, köszi:)
2009. máj. 19. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!