Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes pellenkázó szekrényt...

Érdemes pellenkázó szekrényt venni vagy nem feltétlenül fontos?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre mivel soksat hallottam azt hogy felesleges és sajnos nekem az anyagiak nem nagyon engedik a vásárlást így inkább ha nem igazán fontos akkor egyenlőre nem vennék. szerintetek jó dolog? vagy megteszi az ágy is az öltöztetést?
2008. márc. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogod latni, hogy mikent lesz a szules utan a derekad...

Azt tudom, hogy en sem szandekozom venni csakis akkor lesz, ha osszedobjak nekem esetleg a joakarok. Vagy oroklok valahonnan.

Egyebkent lehet venni kisagy tetejere rarakhato pelenkazo szeruseget. Amig pici addig a kisagyban is cserelni tudod ahogy novoget forgolodik...elobb utobb lekoltozol a foldre onnan nem esik le :o)

2008. márc. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lehet venni a kiságyra szerelhető pelenkázólapot.Nézd meg a Brendom honlapján iztos kint van,csak ne náluk vedd meg,mert pokolian drága.

Amúgy mi kiságyastól,pelenkázóstól szivaccsal használtan 25ért vettük a magunkét.Ha rászánsz egy napot jó dolgokat tudsz összevadászni neten alig használtan.Vagy menj el egy bababörzére.Ott is hasznos dolgok vannak.

Amúgy én a magam részéről támogatom a pelenkázószekrényt.Főként mert nem kell akkorát hajolnod.(Az én derekam néha már most is kész van.)Illetve mivel nincs túl sok szekrényünk,így abban lesznek az éppen használatban lévő babaruhák, pelenkák, tisztálkodószerek.Iletve még most remekül lehet tárolni rajta frissen mosott,de még időhiányában kivasalatlan babaruhát:)

2008. márc. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megéri befeketeni egybe..Sokkal kényelmesebb lesz neked és a babónak is, ha minden egy helyen van körülötted a pepenkázásnál....

Körülnézhetsz az aróhírdetések között..Jó áron vannak alig használtak..pl. barátnőm 8000 Ft-ért adta el az övét...

2008. márc. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, vettem kemény alapú pelenkázó-rátétet (kb 3-4ezer Ft), eleinte a kiságy végében volt, aztán átkerült a mosógép tetejére a fürdőbe.
2008. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs. Se pénz, se hely nincs hozzá, viszont van egy pelenkázó lapom, azt rá lehet tenni a kiságyra, és máris kellően magasan van, nem kell hajolgatni.
2008. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én anyám nyújtódeszkát használt erre a clre, amit leterített szivacccsal. Vagy biztosan a párod is tud valami eszkábálni
2008. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat!

Azért sokat tudtatok segíteni!

Egészen jó ötletek vannak!

2008. márc. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!