Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Milyen etetőszéket ajánlanátok ami kis helyen is elfér, mert pici a konyhánk és 10. 000Ft alatt van az ára?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 11:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én használtat javasolnék,nézz körül a neten,rengeteg joállapotu olcso cuccot lehet találni-
2011. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ikea műanyag etetőszék. Nagyon könnyű tisztítani, szétszedve lehet tárolni, mert 10 másodperc alatt be lehet kattintani a lábait. Nagyon jó!

Külön kell venni hozzá az etetőtálcát, 3.990 Ft az etetőszék, 1.000 Ft a tálca.

16 hós a kislányom, még nem volt más etetőszékünk, nagyon örülök, hogy ezt választottuk, mert olcsó és jó.

2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én még mindig a fa etetőszéket javaslom, amit rá lehet tenni a kisasztalra. Egymásba téve akkora, hogy egy normál asztalhoz húzható, később szétszedve kis asztallá+kis székké alakítva ehet egyedül rajta, meg rajzolhat, stb.

Mint ez:

[link]

2011. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk szintén kicsi a konyha és volt, hogy lakott velünk kisgyerek, akinek az etetőszéke akkora volt, hogy elfoglalta a fél konyhát és amikor takarítottunk, mindig asztalhúzogatás volt, hogy ki tudjuk venni az etetőszéket a sarokból, mert a kialakítása miattnem lehetett "besöpörni" alá.Remélem érthető voltam:)

Annyi a lényeg, hogy a mi lányunknak nem akartunk ikülön széket, így olyat vettünik amit fel lehet tenni az étkezőasztalra, alátolom a széket és gyakorlatilag nem foglal helyet.

15 kg-ig jó, a lányom most 10 kg, így ezt szeretném olyanra lecserélni, amit az étkezőszékre kell szíjazni, így sem foglal külön helyet és a lányom is velünk ehet az asztalnál.

Amúgy ha lenne helyem, akkor énis az ikeásat választottam volna, mint az egyik válaszoló :)

Vasárnap lesz egy éves a lánykám:)

2011. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy újabb ikea-fan. :) Nekünk van egy dönthető, szipi-szupi etetőszékünk is, de ezt igazából addig szerettem, amíg nem tudott stabilan ülni. Aztán sokkal jobban elvolt az anyáénál lévő, olcsó ikásban. Úgyhogy itthonra is beszereztünk egyet. :)
2011. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
www.pindurpandurbizomanyi.hu 5000ft-ért van
2011. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Szia

Nekünk Baby top-os van, székre kell erősíteni, így nem foglal külön helyet, nagyon szeretjük.

7000 ft volt

2011. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szintén ikea:-) én sokat keresgéltem, de mikor elmentünk, és beleült a fiam, tök jól elvolt benne. Azóta sem bántam meg. olcsó, és praktikus, és kipattintod a lábát, és nem foglal helyet.
2011. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is az IKEA- sat ajánlom! Olcsó, egyszerű, szétszedhető!
2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mennyi kg-ig használható. Végülis úgy néz ki mint egy hinta az üllőrésze, azt meg szereti. Igaz messze van Ikea, de majd valakit megkérek vegye meg.
2011. dec. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!