Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet a gyereknek a...

Mikor lehet a gyereknek a fogát mosni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
az első fogak kibújásától
2011. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosan, amikortól foga van.
2011. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és fokrémet használjak?
2011. dec. 27. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon szerette a rágóka fogkefét, amit már akkor rágott, amikor még nem volt foga, csak láttam rajta, hogy nagyon szenved már az íny-fájdalom miatt.

Mikor kibújt az első foga, onnantól kezdve kis, szilikon fogkefével átdörzsöltük neki este (fogkrém nélkül). Mikor olyan 3-4 foga lett, akkor vettünk neki Nenedentet (babafogkrémet), és egy picit tettünk a fogkeféjére.

2011. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. dec. 27. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet kapni tanulókészletet a rossmannban, eleinte elég azzal tisztítani a fogacskáját, fogkrémet én csak 1 éves kortól mertem használni.
2011. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nenedent ujjfogkefével és fogkrémmel kezdtem ahogy kijött az első foga.azóta is nenedent fogkrémmel mosom neki már 2 éves és három hónapos
2011. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első fogak kibújásától!

nekünk ujjra húzható szilikonkefe van és Nenedent fogkrém,mindkettő DM-ben kapható!

2011. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lányom most 16 hónapos. kb. két hónapja vettünk mi is kezdőkészletet. ő nem hagyta hogy mossam a afogát. igaz most is csak 7 foga van a csajszinak. de a fogkefére picike fluoridmentes krémet kenek, és kezébe adom a fogkefét. amikor én vagy az apja mossuk a fogunkat, ölünkbe vesszük és látja mit kell csinálni. azóta ő is igyekszik megmosni a fogát.
2011. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!