Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már elkezd járni a baba...

Ha már elkezd járni a baba otthon is kell rá speciális cipőt adni vagy a mezitláb még egészségesebb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről megoszlanak a vélemények. Én nem adtam rá cipőt a lakásba, de zoknit igen. Így is nagy harcok voltak, mert később folyton le akarta venni a zoknit is. Viszont kintre az első lépés cipői mind minőségi cipők voltak.
2011. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiamra csúszásgátlós vastag zoknit szoktam adni. Azt is le akarja venni egyfolytában..
2011. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Liliputi cipőt vettem neki, ezt soha nem veszi le, s nyugodtabb vagyok, hogy a harisnyán vagy a zoknin kívül van még rajta egy puhatalpú cipő is, így tuti nem fázik fel. Viszont annyira kopik a cipő, hogy 3 hónapja vettem, és úgy néz ki, mintha a kutya szájából húztuk volna ki, vagy kukáztam volna valahol. Csak ezért nem ajánlom, mert az embert a gutaütés kerülgeti, hogy vett egy cipőt közel 6e Ft-ért házhozszállítással együtt, erre rövid idő múlva már így néz ki. Esetleg más puhatalpúval próbálkoznék, ami olcsóbb, mert le tényleg nem szedi magáról, sőt, nyújtja a lábacskáját hozzá, ha adom rá.
2011. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónaposomon csúszásgátlós vastag zokni van. Már vagy 6 féle, különböző márkájú cipőt próbáltam feladni rá, de olyan pufi a lábfeje és úgy összegombócozza az ujjait, hogy lehetetlenség belepréselni a lábát bármilyen cipőbe :)
2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedném mezítláb lábára csúszásgátló zoknit adnék. 8éves koromig sokat mezítlábaztam, emlkészem.
2011. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógytornász mondta, hogy ha elindul, akkor bentre is kell olyan cipő vagy szandál, ami tartja a bokáját.

Kb. 2-3 hete voltunk kontrollon, akkor kérdeztem rá, mert a lányom lassan elindul.

2011. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!