Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon "gáz", ha 21 hónaposan...

Nagyon "gáz", ha 21 hónaposan még cumizik? Leginkább elalváshoz kell neki, vagy ha nagyon szenved a foga miatt. (De akkkor inkább rágja, forgatja a szájában). El kellene már venni tőle?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Még nincs 2 éves sem. Elvenni egyébként sem szabad, mert ez olyan mint egy függőség. Közös megállapodással le lehet tenni, de ha más nem mire oviba megy leteszi.
2011. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alaszka ***** válasza:
Nem gáz. Az enyém 2 évesen a bölcsiben hagyta el, mert ott cikinek találta. :) Aztán még egy fél évig kb. kérte este elalváskor. Egy napon mondtam hogy a cicának nagyon kellene a cumija, erre ő kihajította az ajtón...még pár napig kereste, aztán nem. Elvenni nem szabad, csak ha beleegyezik. Nálunk még az oviban is vannak cumisok, nem szólnak érte az óvónők, kiscsoportban még elmegy...
2011. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen az elvételt nem úgy értem...
2011. dec. 30. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
èn 6 èves koromig cumiztam. Na az már tulzàs volt :)
2011. dec. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Az én fiam 3,5 éves koráig cumizott. Majd elvitte a nyuszi és onnantól nem kellett neki. De erőszakkal én sosem vettem el tőle, mivel cumival nyugtatta magát és aludni is csak cumival tudott.
2011. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!