Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendőt vegyek?...

Milyen hordozókendőt vegyek? Kengurut kaptunk rokonságtól, de szeretném a hordozókendőt is.

Figyelt kérdés
Annyi féle van, hogy azt sem tudom hol kezdjem! Nektek melyik jött be, és kb. mennyibe kerül?
2011. dec. 31. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem Nandu kendőm van, két éve volt 8000 forint. Teljesen ok, viszont a hozzá kapható füzetkéből képtelenség megtanulni a kötéseket.


Párszor használtam Lana márkájút, az nagyon-nagyon szuper, összehasonlíthatatlanul könnyebb megkötni, mint a Nandut, viszont méregdrága. (30 ezer forint körül van.)

2011. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is nandu van, én is netről lestem inkább a kötésmódokat. Nekünk elég jól bejött, igaz, még mást nem próbáltam, ezt a kendőt is kaptuk, új volt, szóval még betörjük épp...
2011. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia

en epp tegnap rendeltem nandut a netről, ha megjön megírom milyen

2011. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, jobb használt, betört kendőt venni, lehetőleg 100% pamut, keresztsávoly és különböző színű szegélyekkel.

Ezekkel a márkákkal nem nagyon lehet melléfogni: Storchenwiege, Lana, Didymos, Hoppediz, Neobulle, Girasol

2011. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem Gremese mei tai van, nagyon szeretem. Egyszerűbb megkötni, mint a kendőt, viszont drágább is.

(A kengurut meg a helyedben eltenném a szekrény legmélyére. Nem túl egészséges, és még kényelmetlen is hurcolászni benne a babát.)

2012. jan. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

tegnap 22:12 vagyok, egyetértek az utánam szólóval! A kengurut elő se vedd!!!

Amúgy nekem is van mei-taiom, nekem is Gremese :))))

(Nem olcsóbb amúgy, mint a kendők:))

2012. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Pontosabban, hogy: olcsóbb mint a kendők, na! Reggel van :D
2012. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kenguruval mi a baj, csak mert többen írták, hogy nem jó a babának?
2012. jan. 1. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Nandut használtam (még most is használnám, ha a 9 hós fiam legjobb elfoglaltsága a hátamon nem a hajtépés lenne... :)), 6000 körül vettem újonnan. Próbáltam a Lanát is, jobb, mint a Nandu, de árban is sokkal több, és mivel én csak a babakocsi mellé kiegészítésként használtam a kendőt, arra bőven elég volt a Nandu is.
2012. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Babakocsi mellé használnám én is.
2012. jan. 1. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!