Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok aki már járni tud,...

Babátok aki már járni tud, otthon miben közlekedik a lakásban? Cipőben, vagy mezítláb? Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés
És ha cipőben van otthon, akkor mamuszban vagy Sznadálban, mert ebben a melegben zárt cipő kizárt bent, mert beizzad a lába.Ti milyen márkákat használtok, ami lábnak egészséges,szóval melyik vált be nektek?Kérlek segítsetek!
2009. máj. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
bent zokniban van, kint elefantenben.
2009. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem adok rá cipőt csak akkor ha elmegyünk itthonról vagy ha kimegyünk sétálni a lakásban mindig zokniban vagy mezítláb van.A korai cipő hordás miatt lesz lúdtalpas a gyerek.Ha lehet mindig cipő nélkül vigyed.11 hónapos a fiam.
2009. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is bent csak zoknit adok rá, járólap van mindenhol. van egy Ciciban zárt cipője, meg egy Siesta szandija. Mind2 elég drága, de én meg vagyok velük elégedve, szépek és tartják a bokáját. Na meg itthonra a kertbe vettünk egy kinai 2600,-Ft-ért...
2009. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a nagyfiamnál azt hittem egészséges, ha mezítláb van, hát olyan lúdtalpa lett, hogy borzalom. Azt mondták az ortopédián, csak akkor egészséges a mezítlábazás, ha göröngyös a talaj, füvön pl, vagy homokban. Illetve ami nagyon fejleszti a talp izmait, a szivacson való mezítlábazás. A kicsinél már másképp fogom csinálni.
2009. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!