Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babák anyukái hallotta...

Ekcémás babák anyukái hallottatok erről a készítményről?

Figyelt kérdés

Helyileg alkalmazott immunomoduláns készítmények: Már Magyarországon is kapható az a Japánban felfedezett kenőcs, melyet az atopiás dermatitisz (AD, endogén ekcéma) kezelésére fejlesztettek ki. Az új japán kenőcs (melynek hatóanyagát a Tsukuba hegy közelében a földben talált baktériumból állították elő) célzottan javítja az AD háttérben meghúzódó immunológiai egyensúly zavarát, megakadályozza a gyulladást okozó anyagok felszabadulását, így csökkenti a bőr gyulladását és viszketését. Használatával hosszú távú tünetmentességet lehet elérni, és a használat hossza sincs maximalizálva. Nem lehet hozzászokni, s nagy előnye, hogy az egész testre lehet használni, mert nincs maximálva a bekenhető testfelület nagysága.

A legújabb típusú terápia előnyei: Ez az új készítmény az első igazi áttörés a szteroidok 1950-es években történt feltalálása és bevezetése óta. Önmagában is rendkívül hatásos, és gyorsan kifejti a hatását, ezért nincs szükség más készítmények használatára a tünetmentesség eléréséhez. Mivel nem-szteroid, nincsenek a szteroidokra jellemző mellékhatásai, ezért hosszú távon használható. Szerte a világon körülbelül egymillió beteget kezelnek jelenleg ezzel a készítménnyel. S a végére egy rekord: ezzel a készítménnyel végezték a bőrgyógyászat történetének legnagyobb betegszámú klinikai vizsgálat-sorozatát, ez egészen pontosan 16.000 beteget jelentett.


2009. máj. 22. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert nálunk a gyógyszerésznek gőze nem volt róla. Azt mondta a neve kellene a krémnek.

Ha tud valaki valamit róla, kérem írja meg. Köszi

2009. máj. 22. 11:40
 2/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos nem hallottam erről a készíményről, de kérlek ha valmit megtudsz róla írd meg nekem priviben, mert én is küzdök az ekcémával a 3 hós babámmal. Köszi!
2009. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Annyit tudtam meg, hogy a gyógyszer(hatóanyag) neve tacrolimus.

Receptkötelesés a bőrgyógyász írja fel.

Érdemes lenne rákérdezni. Nekünk most nyáron elmúlt, de télen biztos visszajön:( . Akkor megyünk dokihoz és rákérdezek.

2009. aug. 18. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom, hogy ez e az, de mi találtunk egy krémet, Halicar a neve, ebben sincs szteroid, homeopátiás, annyiszor kenheted, ahányszor akarod, és nekünk nagyon bevált.
2010. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!