Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kezdem a hozzátáplálást,...

Ha kezdem a hozzátáplálást, gond lehet, ha picit darabos marad? Vagy teljesen pürésíteni kell?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egyeseknél ment az öklendezés. Vagy nem tudja úgy megemészteni? Vagy miért fontos, hogy teljesen gaccsos legyen? És ez mindenre vonatkozik? És meddig?
2009. máj. 22. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kzedetben mindenképpen teljesen pürésítve legyen, mert még nincs hozzászokva a szilárdabb kajcsihoz, nemhogy a daraboshoz. Az öklenedzés miatt, de legfőképpen a félrenyelés veszélye miatt kell nagyon odafigyelni. Majd ha megszokja a főzelékek állagát, akkor szép lassan lehet darabosabbat is adni neki, mert akkor már ügyesebben tudja nyelni, meg akkor már forgatja egy kicsit a szájában a darabokat.
2009. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha még most kezded akkor úgy tudom friss gyümölcsnek a levével kell kezdeni és majd csak utána a pürével aminek igen teljesen pépesnek kell lenni mivel mé nem tud rágni annyira. Ez csak az én véleményem és 6 hós kóran érdemes elkezdeni.

4 hós baba ancija

2009. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!