Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyenkor sötétben is...

Ti ilyenkor sötétben is kiviszitek sétálni a babátokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kisbabával ilyenkor már nem jártam ki, a lányom már két éves és volt úgy, hogy sötétedés után mentünk sétálni, de 6-ra hazaértünk.
2012. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másfél éves. Ha nincs nagy zimankó és muszáj, mert nagy a mehetnékje és félpercenként odarakja vagy a kabátját vagy a cipőjét az ölembe :), megkerülöm vele a háztömböt.
2012. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

21hónapos a lányom,és ki szoktunk. Nem mindig de a lányom imádja,szereti nézni a lámpákat és az autókat ahogy világítanak.

Mikor pici volt akkor is kijártunk,mentünk apa elé.

2012. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kicsim fél éves. Fürdetés az utolsó előtti etetéskor van, azaz 5-6 ó körül. Előtte 3-4 körül séta, és sokszor ránk sötétedik...semmi baj vele, mi akkor is sétálunk. Eddig nem jelentett semmilyen gondot. Persze este 7kor azért nem indulunk már el :-)
2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos, mi sötétben nem tudunk már kimenni, mert az csak az utca két végén van lámpa, és nincs aszfalt. :(
2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6-kor van fürdetés. Általában előtte 2-3 körül megyünk le és 2-2,5 órát sétálunk. Van, hogy ránk sötétedik.
2012. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, én délután 5-kor fürdetem. Délelőtt vagy ebéd után szoktunk kimenni sétálni.
2012. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

enyém már mondjuk nagy, de mi megyünk. 4kor kel fel, uzsizunk és megyünk. 7re hazajövünk, vacsi, fürdés...

tavaly mikor baba volt is mentünk, de akkor előbb mert még 2x aludt, azt hiszem 5-6 között talán, így akkor 5re jöttünk haza

2012. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2 éves fiúkkal van h még 8 kor is kint vagyunk.
2012. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!