Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 9 hónapos babám...

Normális hogy 9 hónapos babám a nappali 2 alvás helyett napok óta csak egyszer alszik de akkor 2-3 órát egyhuzamban?

Figyelt kérdés
11-12 körül alszik el.
2012. jan. 5. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, persze! Ez általában 1 éves kor körül szokott történni csak, de a te babád nagyon ügyes! Pár hónap múlva biztosan tovább is bírja majd, és kb 13-14 órakor alszik el.

Irigyellek, mert az én fiam már 1 éves lesz, mégis kétszer alszik napközben: délelőtt 20-30 percet, délután másfél-2 és fél órát.

2012. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem teljesen normális. Mi most álltunk át a 2 alvás/napra 5 hónaposan, és ez lesz a köv lépés. Ügyes a kis lurkó :-)
2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hós kora óta 1*alszik ebéd után kb fél 1-3-ig.
2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém is 9 hós kora óta napközben 1x alszik 13-15,30-ig!
2012. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónaposan állt át a napi egy alvásra. Most 10 hónapos, és hetente többször is előfordul, hogy kibírja ebéd utánig az alvással. Attól függ, mikor ébred reggel.
2012. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!