Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le tudtad szoktatni a hajteker...

Le tudtad szoktatni a hajtekergetésről? Hogyan?

Figyelt kérdés
Kisfiam ápr-ban lesz 2 éves,és 2-3 hónapja csak úgy alszik el,ha piszkálgatja a hajam.Előtte az esti tápszeren,tejen aludt el,most viszont megissza,visszaadja az üveget,és kezdődik a csavargatás.2 okból szeretném ha másképp lenne.1.Éjjel ha ébred,akkor is a hajammal alszik vissza(kéznél vagyok neki,mert egymás mellett van az ágyunk)2.ha bölcsi,vagy ovi lesz,akkor ott nem lesz hajam...más haja nem jó.Előre is köszi!
2012. jan. 6. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos:))

Esetleg valami plüssfigura,amivel elvan? Én mindig ilyen plüssökkel aludtam, alig fértem el tőlük az ágyamba :D Vagy jobban ki kellene fárasztani lefekvés előtt.

2012. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiam már két és fél, ő is ennyi idősen kezdte:)

Azóta se szokott le róla, és a bölcsiben is meg tudják ezzel nyugtatni, így nem szoktattam le róla.

Kapott egy babát, aminek puha haja van, így elalvásnál ott ülök én is, de a baba haját tekergeti:)

2012. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem:

Én a mai napig így alszom el... a saját hajammal :)

2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Ennél fáradtabb akkor lenne,ha lefutná a maratont.Reggel babakocsis levegőzés a boltig.Gyorsan megfőzök.Levisszük sétálni a kutyát.Ebéd,alvás,du.kötetlen séta,játszó,hazaérve kocsizás,mesekönyvnézés,mesenézés míg készül a vacsi,evés,fürdés,alvás.Kb minden nap így megy,kivéve ha az apja sznapos,akkor van más közös program is(pl.mamáék)..Van egy plüss szamara(micimackó),aminek lecsatolható a farka,na elalvás után nappalra ezt szoktam mellé tenni.Elalváshoz nem,de visszaalváshoz működik.De csak nappal.Éjjel nem is igazán teker,csak a keze ügyébe kerülök és akkor elkap egy ticset,azon végighúzza a kezét,és már alszik is.De én nem,mert addig matat vele álmában,amíg el nem veszem.Persze ha ébred,és visszaaltatja magát,akkor megy a tekergetés.Szóval ő van,hogy fel se ébred erre.De amúgy nap közben is van,hogy odaül mellém,és csak úgy nekiáll a hajammal szöszmötölni.Főleg a coffomat szereti csavargatni,gondolom csikizi...vagy nem tudom.Ez nem is zavar,na az éjszakai mondjuk jó lenne,ha kimaradna.Az meg,hogy így más nem tudja elaltatni,elég rossz,mert apával se hajlandó,inkább megvár ha fürdök..meg ahogy írtam is,nem tudom így mi lesz ha oviba kerül.Amúgy ez valami genetikai dolog lehet,mert az apja is csinálta az anyja hajával,meg az enyémmel is bepróbálkozott kapcsolatunk hajnalán,dehát őt leállítottam. :)
2012. jan. 6. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok és még mindig tekerem a hajam...nem is keveset. Vizsgaidőszak végén mindig le kellett vágni belőle mert széttörtek a hajszálak...
2012. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok, és a mai napig hajtekergetve alszom el. :)
2012. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!