Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy száj...

Honnan tudhatom, hogy száj penész-e? Bármilyen korban elöjöhet?

Figyelt kérdés
9.hetes a kislányom.A szájában az alsó és felsö álkapcsa között a börön 2-3napja van egy kis fehe´r folt.Lehet ez sza´jpenész??
2008. márc. 31. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A szájpenész gézzel kitörölhető. (erősen kell, egyébként nem jön le)

A legegyszerűbb, ha a tanácsadáson megkérdezed a dokit, vagy a védőnőt.

Mi is később kaptuk el, egy kórházi vizsgálat után :(

Elég makacs tud lenni, úgyhogy mielőbb mutasd meg, és ha az írnak fel rá bórax-glicerint, amivel törölgetni kell. És ha szoptatsz neked is írnak fel valami kencét a melledre, hogy ne fertőzd vissza.

2008. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit a babának írna ,azzal kenheted te is a melled.

Amiket használtok ha van cumi,cumisüveg minden nap fertőtlenítsd.Nagyon makacs tud lenni,nekünk többször visszatért.Arra figyelj,hogy amit adnak ecsetelőt úgy alkalmazd ahogy a doki mondja,mert különben semmit nem ér.

Gézlapot az ujjadra,és jól töröld át,le kell dörzsölni a penészt.Ez nem fáj állítólag nagyon de biztos,hogy sír a baba tőle.Én ecsetelgettem először hetekig,nem mertem gyötörni azzal,hogy durván kitörlöm,és nem is múlt el.

Sok sikert.

2008. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!