Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós babám semmilyen gyümölcsö...

8hós babám semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni. Mit tehetnék, hogy elfogadja?

Figyelt kérdés
1hete elválasztotta magát a szopizástól...sem a tápszert, sem tejpépet nem fogadja el. zöldségeket nagyjából megeszi. félek, hogy így nem fog fejlődni rendesen.
2012. jan. 9. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Dehogyisnem fog fejlődni,csak furcsa még neki a szopizás után! Próbáld ki a SINLAK-ot és reszeljél bele egy kis almát vagy adhatod simán is és csak később ízesíted. Az én kislányom nagyon szereti, simán is meg ízesítve is! Vagy esetleg darált keksz egy kis almával? Azt próbáltad már? Vagy vannak ezek a hamé bébiételek mind gyümölcsös én szoktam neki pépbe keverni vagy kekszel vagy a sinlak-ba is szoktam neki rakni mert magában nem eszi meg,mert olyan édes mint a lekvár:D Próbáld ki, erőltessed egy kicsit
2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És mit eszik, ha nem anyatejet, tápszert, gyümölcsöt? hogy választota el magát 8 hósan?
2012. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy választotta el magát, hogy metszőfogai jöttek ki, iszonyú fájdalommal.ezek fent az első fogai, most ilyen vámpíros:-) és be sem vette a szájába a mellemet, csak kiskanalat fogad el azóta is. zöldségeket,most kezdek majd próbálkozni főzelékekkel. mindenféle darabos kaját megeszik, tésztákat, zsemlét, kakaóscsigát,de ezek ugye nem tartalmaznak sokmindent. az a legrosszabb,hogy tejszármazékokat sem eszik, amire szüksége lenne ebben a korban.egyedül a kockasajtot zsemlével... szerintetek lehet belőle baj?
2012. jan. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!