Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás után mehet a hasa? Volt...

Oltás után mehet a hasa? Volt olyan baba, akinél így volt?

Figyelt kérdés
4 hónapos, csak anyatejes a babám, ma hígabb a széklete, mint a megszokott, de nem bűzös, ugyanolyan okkersárga. Tegnap kapott 2 oltást, hőemelkedése is van, általános közérzete jó. Tudom, orvos, ha holnap marad ez az állapot, mindenképpen felkeresem, elsősorban tapasztalatok érdekelnek, nem szeretek vészmadárkodni.
2012. jan. 12. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Rotarixet is kapott, attól lehet. De lehet hogy most jön a foga is, és pont egybeesett a két dolog. A hőemelkedés az oltástól van
2012. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
prevenart és a kötelezőt kapta, Rotát nem.
2012. jan. 12. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem hogy az oltástól van, de mindjárt megkeresem a betegtájékoztatót a neten
2012. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]



itt azt írja, h lehet.

2012. jan. 12. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi megtaláltam és mindkettőnél (Pentaxim, Prevenar) le van írva hogy hányás, hasmenés, étvágytalanság lehet

[link]

[link]

2012. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaid! :) csak nem szeretnénk összeszedni vmit a dokinál, ha úgyis csak az oltástól van (a másik gyermekünk így lett vírusos lázas beteg, így nem kockáztatnék). köszi!
2012. jan. 12. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hívd fel telefonon, akkor te is megnyugszol, de én sem vinném fel az orvoshoz, amíg jó kedve van és nem hány
2012. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megtenném, de 3 hete majdnem minden nap folyamatosan mentünk hozzá a naggyal, és mindig le kellett vinni (akkor is, mikor nem volt gond), így nem kockáztatnék... tudom, hogy védi az anyatej, de a nagyobbat is vinnem kéne, így meg inkább még várok, ha rosszabb lesz a közérzete, marad a hasmenés, belázasodik (most csak 37,8), akkor irány a doki, egyértelmű, de először az oltásra gyanakodtam, mert tegnap még semmi gondja nem volt a pocakjával :)
2012. jan. 12. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!