Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós oltás után mire számítsak?

15 hós oltás után mire számítsak?

Figyelt kérdés
tegnap kapta me gés ma észrevettem hogy mintha vakarózna, de pöttyöket nem láttam a testén. Egyébként jókedvű láztalan (még) csak kicsit csetlik botlik:)
2012. jan. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek az oltásnak csak 7-10 nap múlva jön ki a mellékhatása: kiütés, láz, nyügősség...stb.

Prevenart nem kapott mellé, csak a Priorixet kapta?

2012. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon féltem tőle, de semmi nem volt a kiütésen kívül.
2012. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hétig nyögtük a mellékhatásokat


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ez az én kérdésem volt. remélem ti nem kerültök ilyen helyzetbe-

2012. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a 7.napon hőemelkedése lett(két napig tartott)Aztán viszont 1 hétig olyan szinten nyűgös lett,hogy azt az ellenségemnek sem kívánom!

Remélem nálatok simább ügy lesz!

2012. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8. napon magas láz, majd 9. napon pöttyök, mindemellett extra nyűgösség, hiszti, türelmetlenség napokon keresztül. A legrosszabb oltás az összes közül.
2012. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!