Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok babátoknak olyan főzelék...

Adtok babátoknak olyan főzeléket amiben nincs krumpli, rizs? Pl. : brokkoli-husi, répa-husi, cékla-husi, stb. Laktató így is ebédre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg igen, mert kóstoltatom még a lányommal (6hónapos). Most kezdjük majd az ebédet. Ha majd mindegyiken végig mentünk és tudom, hogy mitől lesz probléma és mitől nem, akkor kombinálom majd.
2012. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én abba akkor mást rakok, pl. kuszkuszt vagy zabpelyhet vagy vmilyen lisztet. egyébként nem laktató, jóval hamarabb megéhezik.
2012. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindig is így adtam, most 2 éves, még mindig nem teszek pl. egy finomfőzelékbe krumplit :)

én mondjuk nem értem miért tesznek anyukák mindenbe krumplit, azért az se egészséges, hogy ennyi szénhidrátot kap ebédre egy baba :)

de persze vannak főzelékek amikhez meg kell, a céklához mondjuk adnék ;)

2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig teszek bele krumplit, minden főzelékbe. Mondjuk olyan 2 rész valami, 1 rész krumpli. Ja meg aztán a husi pluszban. Krumpli nélkül hamarabb megéhezik, úgy azért jobban laktat. A rizst meg nem eszi meg.
2012. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adok! Miért kellene mindenbe krumpli? Meg rizs?! Miért??
2012. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát már én is unom, hogy mindenbe krumpli, rizs. Csak h dúsítsam, besűrítsem. Hnap megpróbálom a brokkoli-husit. Amennyire nem nagy étvágyú, sztem jól lakik tőle. 10 hós
2012. jan. 12. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakok minden főzelékbe krumplit, meg rizst. Amikor turmixolom, nem adok hozzá sok levet, így sűrű lesz. A krumpli/rizs sűrítésre való, nélküle is lehet laktató szerintem a főzelék.
2012. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En sem rakok mindig bele. A hus melle egyebkent is jobb a zoldseg, felnottnek is. Jobb az emesztesnek, egeszsegesebb. De persze, van, hogy rizst, krumplit, hajdinat is rakok bele.
2012. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!