Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba fintorog ha uj...

Minden baba fintorog ha uj bébiételet kap?

Figyelt kérdés
Az én babám most múlt el 4 hónapos és ha adok neki v.milyen bébiételt elkezd fintorogni!!vagy ez csak egy ideig van így?
2008. ápr. 1. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az új íz miatt csinálja ezt. Ha úgy gondolod, hogy nagyon vonakodik tőle, talán keverd össze egy kis anyatejjel, vagy tápszerrel, hogy legyen neki benne ismerős íz is. És szépen lassan csökkentsd neki vissza.
2008. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is fintorog, ha új ízt érez, pedig már öt hónapos. Most kaphatott először olyat, amiben hús van, első alkalommal olyan fintorokat csinált, hogy hihetetlen. Szóval ne aggódj, ha megszokja az adott ízt, nem fog rá fintorogni. Amúgy szerintem nagyon mókásan csinálják ezt a fintorgást, én nagyon bírom :)
2008. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!nekem is nagyon tetszik amikor fintorog de nemtudom ilyenkor hogy tényleg csak azért csinálja mert új íz vagy mert egyáltalán nem tetszik neki!! majd ki tapasztalom!!még 1 x köszi a válazokat!!:)
2008. ápr. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!