Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetesek vagyunk és még nem...

5 hetesek vagyunk és még nem kellett tanácsadásra mennünk a védőnőhöz. Másnál is igy van?

Figyelt kérdés
A védőnő hetente jön hozzánk, de se súlymérés semmi nem történik.
2008. ápr. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
De te azért ugye méred őt otthon? Mert ha te igen, neki az az adat megfelel. De ettől függetlenül kéne, az lenne a leghelyesebb, ha kilóra, centire mérné.
2008. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy mérem szépen fejlődik, minden rendben van vele csak van ahol hetente vinni kell, legalábbis régebben igy volt.
2008. ápr. 1. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetes és még nem voltunk. Nélküle is látom, hogy minden ok:)
2008. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte jön hetente, majd kéthetente, havont, és így ritkul. Én először 2 hónaposan vittem a tanácsadásra, addig házhoz jött a védőnő.
2008. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk is házhoz jön. Nálunk a doktornőhöz ha megyünk, előtte megmérik a súlyát és a hosszát is, ezeket az adatokat mondom a védőnőmnek. Ha akarnék, mehetnék hozzá is, de nekem így kényelmesebb. Kérdezz rá, ha zavar a védőnőtől.
2008. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!