Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi fiam,3,5 hós. Mostanában...

Kicsi fiam,3,5 hós. Mostanában megint kelünk éjszaka? 5-10 perc szopi, és alszunk tovább. Esetleg a fejlődési ugrás miatt van, vagy a meleg? Nappal is 2 óránként szopizik. Szívesen szoptatom, csak már olyan jó volt, hogy átaludta az éjszakát.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, valószinüleg fejlődési ugrása van. Az én lányomnak is volt ilyenkor, egy hónap alatt 5 cm-t nőtt! Nálunk két hétig tartott és aztán visszaállt minden a régi rendre. Kitartás!


Alíz

2009. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fejlődési ugrás! Ne aggódj, újra át fogja aludni az éjszakákat! Esetleg az is lehet, hogy megszomjazik ebben a melegben, teljesen érthető. Az én fiam 5 hós, 2x kel éjjel, nappal kétóránként eszik, ebben a melegben nem is csodálom!
2009. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 hónapos lányomnál már kibújt a 16.fog is, és talán egy hete átalussza az éjszakát. Addig óránként, kétóránként 5-10 percre ébren volt.

Nekem sem volt valamit tuti jó pihenés, de annyira hozzászoktam az éjszakai szopiztatához, hogy most meg hiányzik, hogy nem ébredünk.

2009. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!