Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos baba felismeri...

3hónapos baba felismeri tükrön keresztül hogy nem anya fogja? Ma nagyival volt a lányom, míg a nagyobb fiammal játszóházban voltam. Anyukám szembe állt vele a tükörrel

Figyelt kérdés

szereti magát ,meg enygem nézni a tükörben, mindig mosolyog,gügyög ilyenkor.

anyuval viszont csak nézett és bigyesztette le a száját.és ilyet még nem csinált.aztán este haza jöttünk és itthon velem újra mosolygott a tükörben.meg egész délután 5percet aludt, csak sírt, szóval nem volt jó napja, az amúgy mindig csupa mosoly,jó alvó kislányomnak.ilyen anyás lenne már most?vagy mi történt?


2012. jan. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz tükör hogy felismerje hogy nem te(anyja) fogja.

Ismeri az illatod, lát, érez....

2012. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Jót mosolyogtam az első válaszon!


Azt olvastam, hogy a babákban kb. 2 éves korukban tudatosul, hogy a tükörben magukat látják. Addig egy másik babának tekintik. :)

10 hónaposom puszilgatja a tükörképét.

2012. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a tükörből jött rá, legfeljebb anyukád ott vette észre.

Az enyém 1 éves, és még mindig ad puszit magának. :) meg köszön és dumál is a tükörben a babának.

2012. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 hósan már nem tűrte hogy más fogja, nekem is hihetetlen volt,nem erre készültem. Nem kellett hozzá tükör. Már a tartásból (illatból akármiből) is tudja, ha még meg is szólal, akkor pláne.
2012. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!