Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam 2 hetes es nemalszik...

A babam 2 hetes es nemalszik szinte egesz nap, csak este, de akkoris nehezen tudom az agyaba tenni. Enni is csak par percet szok, aztan elkezd sirni es megint eszik. miert van ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg kéne néznetek, hogy mennyit eszik a baba. Nálunk az első fiamnál ugyanez volt, és kiderült, hogy nincs elég tejem!

Drukkolok!!

2008. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eggyetértek az előzővel.Nézd mennyi tejcsi van.Tesómnál ugyan ez volt és kaja hiány volt a baj.
2008. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én kicsi lányom 5 hetes, de a napközbeni alvással mi is nagyon sokat szenvedünk. Kb. 10-20 perceket tud aludni, és utána sokat sír. Mostanra már 1,2 kg-mal több, mint a születési súlya, tehát biztosan eleget szopik. Én is tanácstalan vagyok!
2008. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!