Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buta mód valószínűleg elveszte...

Buta mód valószínűleg elvesztettem kisfiam TAJ-kártyáját. Levélben tudom igényelni vagy személyesen kell bemenni az OEP-hez? ANélkül kötelesek ellátni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia sorstárs!

Nem hiszed el, de alig hogy megkaptuk a TAJ kártyát, rá 1 hetére már el is hagytuk, valahol a lakásban...és persze azóta sincs meg. Ha szerencséd van, a kiskönyvébe be van írva a TAJ szám, így elég csak azt odaadni bármelyik orvosnak. Ha viszont nincs sehova felírva, jobb, ha személyesen intézed. Egyrészt, mert ez már pénzes, és náluk lehet befizetni,másrészt így nem kell várnod, egyből elkészül

Levélben is lehetne, de akkor mellékelni kell a csekk feladószelvényét, hogy befizetted a díjat, csekket viszont csak az OEP-től tudsz kérni, tehát azért be kellene menned.

Nálunk apa intézte.5 perc alatt végzett.

2009. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Is keresem de sehol nem találom a mi babánkét!!!Mi voltunk hétvégén korházban űgyeleten és szerencsére már benne voltunk a gépben. De recepten ha van otthon v. az orvosotok gépéből addig kérd el a számot.
2009. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elsö válaszolo hány ft volt?
2009. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem tudom érdekel-e még: 2200Ft volt.
2009. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!