Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lehet 1éves babaval...

Hova lehet 1éves babaval kirandulni menni? Balaton es kornyeke, bababarat szallok, apartmanok? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárhonnan is néztem, az olszok olcsóbbak, mint belföld. Már ha van kocsid. 6-7 óra alatt ott vagy Bibioneban, Jesoloban, Caorlében vagy Gradoban, (van még pár), olcsó szállást meg könnyű találni a neten. Szeptemberben akár 100 euró / hétért is, és ott azért nagyon jó idő van még akkor. persze ezt csak akkor, ha a babád bírná az utat. ha nem, akkor sok sikert kívánok, a Balatonon rendesen megy a lehúzás, de remélem, ki tudsz fogni egy viszonylag normálisat.
2009. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves babával bárhová, nem kell bababarátnak se lennie. Esernyőre csukható babakocsit vigyél és kész. Zuhanyzáskor egyikőtök tartja, másik fürdeti. Bébikaja mindenhol kapható. Pelus is. Pelenkázni lehet az ágyon. Stb. Minden megoldható. Bababarát szállás pici babával jó (persze drágább is).
2009. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nemtudom hol merre laksz,én is most nézegetem ezeket a szálókat és a most megnyilt Velence SPA-ban nagyon édes,igazi bababarát minden.Van nekik minden,és még ovónénik is vannak,ha nemtán kettesbe lennél kicsit a pároddal.Nézd meg a honlapjukat.mi még csak 5 hósak vagyunk,igy ő még annyira nem élvezi ezeket a dolgokat,de egy 1 éves már nagyon.Több ilyen kéne magyarországra,és elérhető áron kéne,mert sajna elég drágák.
2009. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi rajtuk keresztül találtuk meg azt ahova majd megyünk nyáron.

[link]

2009. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!