Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » álomvirág légzésfigyelőt...

álomvirág légzésfigyelőt 5000ftért megvegyem szerintetek? Jókat hallottam róla, úgy tudom kórházakban is használják. Mik a tapasztalataitok erről a fajtáról? Nekem tetszik, hogy nagyobb felületen riaszt, mint az angelcare.

Figyelt kérdés
Egy ismerősömé,2éve nem használják,3éves a készülék.

2012. jan. 17. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szia.Az egyik barátnőmnél volt egy ilyen de hamar lecserélték,mert ha a baba lemászott róla,már pittyegett is.Nekem angelcare van és akárhol van a kisfiam a kiságyban nem pittyeg és nem riaszt:)
2012. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
nekem tetszik, ilyenünk volt, nagyon megéri az árát, mert én is pont most adom el az enyémet, mondjuk az csak 1 éves, de én 10.000 alatt nem fogom odaadni. Szerintem vedd meg. BAja nincs attól, hogy 2 éve áll, max nézesd meg majd a szakszervízbe a biztonság kedvéért. Megbízható jó kis készülék. Én maradéktalanul meg voltam vele elégedve.
2012. jan. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Annak idején amikor a légzésfigyelőket nézegettük, én is néztem ezt a fajtát, de azt hiszem Magyar, ezért nem volt hozzá bizodalmam és az eladónő sem ajánlotta annyira. Végül Angel Care-t vettem a fiaimnak, nagyon meg voltam velük elégedve.
2012. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is Álomvirág van, majdnem két évig használtam. Azért döntöttem e mellett a típus mellett, mert a fiam nagyon kis súlyú volt és a koraszülött osztályon is ezt használták, három érzékelő lapja van, nem bonyolult, nekem abszolút nem hiányzott, hogy állítsam az érzékenységet stb. A fiam soha nem tudott lemászni róla, de gondolom ez gyerekfüggő. Én is Angelcare-t akartam venni, de nem bántam meg, hogy Álomvirágot vettem. 5.000,- forint jó ár érte, ráadásul magyar termék.
2012. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hogy lehet arról "lemászni" :) a fiam már javában sétálgat az ágyban körben, soha nem sípolt be. A lehető legjobb készülék, pont hogy az angelcare sípol ok nélkül, meg annak szórakozni kell az állítgatásával. Ezt nem lehet állítgatni, jól működik. Ajánlom! Bár az ár miatt kicsit elgondolkoznék, én használtan 8-ért vettem, messze a legolcsóbb volt, és hibás (csak nincs meg a rá való ragasztó lap, de ennyi). Kérdezz rá miért ilyen olcsó :)
2012. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kókuszmatraccal és vízzáró lepedővel használható?
2012. jan. 17. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
2. válaszoló vagyok, én kókuszmatraccal használtam, meg persze lepedővel, de az nem volt vizzáró, de szerintem, nincs különbség. Lehet használni azzal is. Nekem sem volt lemászásos riasztás egyszer sem. 10 hónapig használtuk.
2012. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mi még csak másfél hónapja használjuk, de még egy riasztás sem volt, kivéve, ha bekapcsolva felejtettük, miután kivettük a gyereket a kiságyból.
2012. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
1 éve használjuk, nagyon meg vagyunk elégedve vele. A koraszülött osztályon ajánlották, magyar termék, tehát helyben van szervize, ez is egy szempont. Egyébként soha semmi baja nem volt. Újra ilyet vennék, az AngelCare-t nekünk nem ajánlották, annak a legtöbb a téves riasztása.
2012. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ár érte, mi béreltünk ilyet pár hónapig és nagyon bevált, nehezen tud lemászni is róla a 3 lap miatt
2012. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!