Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az a dolog, amit pont...

Mi volt az a dolog, amit pont ezen az oldalon tudtál meg: tapasztalat, elmélet, újdonság, stb?

Figyelt kérdés

Bevallom nekem 2 gyerekes anyukaként volt amit innen szedtem:

pl. kicsit oldalra fordítva vegyem fel a babát, mert akkor nem hasizomból akar majd felülni, hanem támaszkodva, kapaszkodva. Hasizomból ugyanis nem tud.


2012. jan. 17. 17:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A "stb" után azért azért nincs pont, mert úgy nem engedte kiírni, a magyar nyelv szabályaira hivatkozva.

(Moderátornak: Szerintem a rövidítés után pontot kell tenni, tehát nem csak a kijelentő mondat végén használjuk, így használható a kérdőjel előtt.)

2012. jan. 17. 17:48
 2/18 A kérdező kommentje:
Hopp, egy vesszőt így is lehagytam, bocsi! :)
2012. jan. 17. 17:51
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Én ezen az oldalon azt tudtam meg, hogy milyen sok "csodagyerek" van kicsiny országunkban! :D
2012. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:) Ok, rosszul tettem fel a kérdést, mert igazad van és anyukából is akad néhány "érdekesen gondolkodó".

Aminek hasznát vetted, olyasmire gondolok.

2012. jan. 17. 18:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én pl innen tudtam meg, hogy ha a gyerek meghagy valamennyi tápszert, akkor azt mondjuk másnap nyugodtan odaadhatom neki, ha éjszakára hűtőbe tettem.

Azóta is egy csomót spóroltunk ezzel, mert teljesen változó hogy mikor mennyit eszik meg. :)

2012. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudtam meg innen,hogy mindenki másképp csinálja és mindenki úgy ahogy akarja és helyesnek hiszi...és ha te másképp gondolod akkor csökken a százalékod...:)
2012. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a szuper infó: a nap bármilyen makacs folttal elbánik (gyümölcs, anyatejes kaki...stb.)!!!


Amúgy én szinte mindent innen tudok, más Anyukák tapasztalatai által!

2012. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kedves Bolyhos!

Hogy van ez a Napos dolog?

2012. jan. 17. 22:03
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hihi!!

Szóval: gyümölcsfolt, babakaka...stb. ugye nem mindig jön ki a ruhából.

Mosás után elég megnapoztatni a foltot, és kb. 20 - 30. perc múlva hűlt helye a pacának!

Amikor ezt írták nekem, én nem akartam elhinni, de tényleg így van :)

...de ez az idő sajna nem ideális a folteltávolításra...


Remélem, én is tudtam újat mondani!

2012. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én itt egy Szolnok megyei poros kisvárosban élek,ahol kb. a hetvenes években megállt az élet,és ahol eléggé "konzervatív" népek élnek,így nagyjából innen tájékozódok egypár alternatív babagondozási-hordozási módszer után,és begyűjtöm az ezekhez fűződő tapasztalatokat.Pl. mei tai,mosható pelenka,bio-kaják,stb.Itt az égvilágon senkinek sem jutna eszébe ezeket a holmikat használni,szimplán még az ikerbabakocsimmal is úgy néztek bennünket,mintha minimum az űrből jöttünk volna..
2012. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!