Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Hipp...

Mi a véleményetek a Hipp bébiételekről?

Figyelt kérdés

Nemsokára kezdem a hozzátáplálást és keresgélek papit a kicsimnek. Almát, barackot és szilvát vettem eddig. Még nem adtam oda, ma kezdeném.

A kibontott bebiételt meddig lehet felhasználni, mivel az elején nem fog elfogyni csak nagyon kevés.


2012. jan. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon szereti a Hippes bébiételeket. Azon kívűl még Kecskemétit szoktam venni. A gyümölcsök -ha jól emlékszem- a hűtőben felbontás után két napig tárolhatók. De nézd meg az üvegét, mert rá van írva. Remélem ízleni fog a Te babádnak is! :)
2012. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mind közül a hipp a legfinomabb, amikor üvegeset adok a babámnak, azt szereti a legjobban, meg szerintem is az a legfinomabb, mind gyümölcsben, mind pedig húsos ételben. Én max. másnapig tettem el, a maradékot én ettem meg, de rá van írva az üvegre, meddig tarthatod el.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hipp a legfinomabb még szoktam neki univert és kecskemétit hát az univer az nem a kedvenc a hipp és a kecskeméti a befutó érdekes mert volt hogy ugyan abból az ételből vettem univert és hipp et és hát igen az univert köpködte ki :(
2012. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim meg a Hipp-et nem szerették/ik. Amúgy tele van tejszármazékkal, amit én igyekeztem kerülni. Nálunk meg az Univer a befutó.
2012. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hipp-et még nem vettem,mert nekünk drága.Univert vettem eddig,DM saját márkásat ill. most vettem Kecskemétit ill.Ovkot.

Általában 48óráig lehet felhasználni a bébiételeket,természetesen hűtve a felbontás után.De nézd meg az üvegen,hogy biztos legyen.

2012. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom eleinte nem szerette a Hipp-et, de ma már gond nélkül megeszi (1 éves lesz nemsokára). Nálunk először a Kecskeméti vált be, illetve tudom javasolni a Milupa 4x100 grammos gyümölcspépjeit a kezdeti hozzátápláláshoz. Isteni finomak.
2012. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcsben a HIPP nagyon finom. Főzelékben a HIPP+kecskeméti. Csak míg a hipp szinte minden terméke hozáadott cukor nélkül készül, addig a kecskemétin mindig néztem a cimkét hogy van e benne hozáadott cukor.


Amik még jók az a dm és rossmann saját termékei, bár szinte egy árban van a hippel.

2012. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én Babám mindegyiket szereti, a Hippel csak az a baj, hogy drága. És ugyanott készül, ahol a Kecskeméti, tehát nem vagyok biztos benne, hogy más alapanyagokból, de ez más kérdés ...

Szeretjük az Ovko-t is, finom és viszonylag olcsó, de jók vannak a DM-ben és a Rossmannban is.

2012. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!