Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom most lett 4...

A kislányom most lett 4 hónapos, a széklete nagyon furcsa már hetek óta. Lehet ebből nagyobb baj?

Figyelt kérdés
a gyerekorvos csak annyit mondott hogy adjam neki a normaflort!!de eddig nem láttam hatást. tápszeres nekem a pici és nemtudom mi okozhatta ezt hogy ilyen zöldes feketedarabok vannak benne!!sehogy nem akar helyre jönni!!mit tegyek lehet ebből még nagyobb baj???
2008. ápr. 2. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez székrekedéses tünet, én ilyenkor világos kamillateát itattam a fiammal, és 1-2 napon belül elmúlt.

És mivel most lett 4 hós, és tápszeres, kezdj el mellétáplálni (tízórai!!), próbáld a sütőtököt, az javítja a széklet állapotát! Ne adj egyelőre banánt, de az alma még elmegy.

Boldog babázást!

2008. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leírás alapján a miénk is ilyen.Elvileg azért mert sokat eszik, de ez nem baj.
2008. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!