Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azáliát szedem 1,5 hónapja,...

Azáliát szedem 1,5 hónapja, azóta szinte folyamatosan vérzek, normális ez? Előtte már kétszer megjött normálisan a vérzésem, most meg bezavar ez a gyógyszer. Másnak is van ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedtem, semmi bajom ne volt vele, az első 2 hét után volt egy kis vérzés, de el is múlt pár nap alatt.

A 1,5 hónapja tartó vérzés már közel sem mondható normálisnak. Beszélj a dokiddal, szerintem abba kéne hagyni.

2012. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak idején én 2 hét vérzés után kérdeztem rá a dokinál, hogy most akkor mi van. Azt mondta, abba kell hagyni.
2012. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szedd. Én a Cerazette-tel jártam így, fél évig véreztem kb. 3 nap volt szünet. Már előbb abba kellett volna hagynom, azóta hevonta egyszer egy hét a menzesz.
2012. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Azaliát szedtem szülés után, másfél hét vérzés, három nap szünet, aztán kezdődött elölről az egész. Voltam dokinál, semmi más gond nem volt, azt mondta hagyjam abba és utána tényleg meg is szűnt a vérzés, beállt rendesen 28 naponként.
2012. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!