Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kislányom alig akar...

5 hónapos kislányom alig akar elaludni pár napja, és éjszaka is fent van. Nappal alszik. Mit csináljak vele, hogyan vegyem rá hogy aludjon?

Figyelt kérdés
mindent ugyan úgy csinálok mint az elején,időben fürdik eszik stb.De mikor elalszik,mint most is tettem volna bele az ágyába egyből fel kel és nem akar aludni.
2012. jan. 19. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

velünk is ez a helyzet azt leszámítva hogy ő 22 hónapos

nappal minden ok, este viszont van hogy 2 óra is mire elalszik de akkor is fura hangokat ad ki olyanokat mintha előtte jól elvertem volna és szipog stb :)

sose volt jó alvó..

esetleg nem lehet hogy jön a foga, lehet hogy nem fáj neki de érzi és lehet azért nem

vagy az időtöl..

esetleg feküdj mellé mesélj neki ,mond meg neki hogy mostmár este van ilyenkor minden baba alszik, oké még kicsi de azért érzi hogy az anyukája vele van és hátha megnyugszik

esetleg még próbáld hamarébb letenni nem tudom mikor alszik a baba..

még vmi lehet nem álmos ! próbáld lefárasztani elalvás előtt játszatok egy jó nagyot,persze egy 5 hónapossal nem lehet annyira de hátha, azért nevetni már tudnak :)


ennyi amit tudok tanácsolni magamból kiindulva

2012. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!