Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalomcsillapító 1,5 hónapos...

Kerria kérdése:

Fájdalomcsillapító 1,5 hónapos babának, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Van egy pár.



Vibrucol,

dentinox,

Germicid, Germicid C

Algoflex baby

Nurofen


elég bő a választék kedves de nem irtad mire kellene

2012. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyilván létezik, van a Germicid kúpban is pl fájdalomcsillapító, de nem mindegy, hogy mire kéne. Persze, hogy van, hiszen ha műteni kell, utána is kell a fájdalmát csillapítani, de mindenképp orvossal konzultálj, nagyon picike még.
2012. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igaz-igaz bocsánat... csak ma délelőtt folyamatosan sír, ha sikerül elaltatni, akkor is látszik a fájdalom az arcán, amitől kb 30 perc után fel is ébred. Tegnap voltunk dokinál, így betegséget kizárnám, de nem tudom mi lehet a baj, csak gondoltam ki kéne próbálni valami fájdalomcsillapítót... vagy hülyeség?


Segíteni szeretnék neki...

2012. jan. 20. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:
fog? vagy a front nagyon nyógössé teszi
2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudod, mi a baja, akkor igen, hülyeség csak úgy gyógyszerezni, lesz ami lesz alapon.

NEm fáj a hasa? Mikor kakilt utoljára?HA szoptatod,nem ettél valami olyat, ami csikarhatja a pociját? front, fog...annyi lehetőség van, de neked kellene kitalálnod, mi a baj.

2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

- Hasfájós, de eddig csak délután 4-5 órától jelezte, hajnal 1-2 ig

- szoptatni sajnos nem szoptatok, így az kiesett

- fog, hát ilyen korán lehet már arról beszélni

- széklete délelőtt volt, normál állagú, kicsit nagyobb mennyiségű, mint az eddigiek

- láza nincs

- pelusa tiszta

- enni nemrég evett

- sétálgatok, masszírozom, tortáztatom, simizem, váltogatom a pózokat...de már tanácstalan vagyok... csak sír és sír, ha elalszik, akkor meg nyüsszög és fájdalom látszik az arcán...


Emiatt gondoltam megkérdezlek titeket, mert máshoz sajnos nem fordulhatok :(

2012. jan. 20. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
A Nurofen és az Algoflex baby csak 3 hós kortól adható. Amúgy attól , h eddig délután fájt a hasa, most fájhat neki más időpontban is. A front is okozhat neki fájdalmat.
2012. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alaszka ***** válasza:
Fog még ilyenkor nem hiszem. Valószínűbb a hasa, vagy front, szeles idő. Hasfájásra esetleg Infacol, Espumisan. De ha kólikás, akkor ezek nem szoktak használni, nekem ez a tapasztalatom. Ringatás, cumi...
2012. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, sikerült elaludnia, és most nem nyögdécsel.

Nem adtam neki semmit...mert nem vagyok a gyógyszerezés híve. Kérdésem csupán egy kétségbeesett anyuka kiáltása volt, szoknom kell még az anyaszerepet.


NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!! Mindenkinek adtam egy zöldet, sajnos az a tapasztalatom, hogy vannak akik szeretik leszavazni a másikat, így ezzel próbálok meg hálás lenni nektek!

2012. jan. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!