Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalvás egyedül? De mégis hogyan?

Elalvás egyedül? De mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Hogyan altatjátok el babócátokat? Egyszerűen berakjátok az ágyába ennyi?(persze puszi, cumi, jó éjt stb.) Sötétben vagy éjszakai fénynél? Leginkább 4 hónapnál fiatalabb babák anyukáit kérdezem! De persze mindenki válaszára kíváncsi vagyok!

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 20. 23:36
 1/5 Disi ***** válasza:
Az én babómat nem nagyon kellett altatni, mindig beájult vacsi után. Először mindig próbáltam büfiztetni minimum 10 percig ahogy ajánlják, de általában nem büfizett. Amikor erre rájöttem azután már nem vettem fel. Megetetem az ágyunkban (tápis), várok 20 percet és utána rakom át a saját helyére. Mondjuk azt már mondta a védőnőm, hogy ez így nem igazán jó, mert félálomban kellene átrakni, de félálomban az én babóm még eszik. Majd kíváncsi leszek, hogy ha lesz foga és azt is meg kell mosni akkor hogy boldogulunk majd. Most 6 és fél hós.
2012. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kislányom most 6 hónapos de 6 hetes korától magától elalszik!

Vacsi és viszem is rögtön aludni(különszobás) szépen betakargatom és elmondom neki hogy szólj nyugodtan ha van valami, de azért próbálj vissza aludni meg reggel találkozunk stb....!

És ez így megy hat hetes korától!

Mikor 10 perc múlva bemegyek alszik!

Jobb ez szerintem mint az ötös találat :)

Egy fárasztó nap után meg pláne :)

Viszont volt még az elején mikor szokattuk az egyedül elalvásra, hogy magyarázott magának meg az állatkáinak, ilyenkor bementem cumiját odaadtam és kijöttem!

Párom egyszer mondta is hogy hát ő kihozza és majd elalszik vele a kanapén... :D

Na akkor mondtam is neki hogy vele aztán sokra megyek..! Én rendszerezek ő meg felborítja!

De most már tényleg szépen megy neki egyedül!

Lényeg az elhatározás és hogy ne hagyd sírni, inkább menj be és csináld meg megint a műveletet: puszi, takar, elköszön! De ne vedd föl!

Remélem segítettem!

Jó babázást :)

2012. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:

Ha épp nem hasfájós, akkor beteszem a kiságyába, simizem az arcát, és magától elalszik.

Ha hasfájósak vagyunk, akkor ölben hordozás, hasmasszírozás van, és amikor már nagyon fáradt akkor elalszik.

2012. jan. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kerria ***** válasza:
Bocs, lemaradt, most leszünk 2 hónaposak.
2012. jan. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Én nappal szoktam az arcát simogatni, ha nem megy az elalvás, az az én babámat is ellazítja.
2012. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!